PLASTOVÉ PLOTY

Námi dodávané plastové ploty  jsou bezúdržbové, nepotřebují žádný nátěr – šetříte Váš čas a peníze za barvy… Na první pohled jsou námi dodávané ploty obtížně rozeznatelné od plotů dřevěných – nejedná se o všeobecně známé barevně nesourodé recykláty. Přitom tyto plastové ploty nejsou v pořizovací ceně o moc dražší než ploty dřevěné ( obvzláště v základních barvách ). Pokud se do ceny zohlední pravidelné náklady na nátěry, plastový plot z dlouhodobého hlediska vychází na méně peněz než například plot dřevěný… Kontaktujte nás a nechte si zpracovat cenovou nabídku.

VertikalSpodní obloukHorizontal

Nabízíme ploty z dutého komorového profilu ( obdoba profilů používaných na výrobu plastových oken ). Všechny systémové dílce jsou vyrobeny z nerecyklovaného houževnatého PVC. Toto řešení pro zákazníka přináší výhody v nízké váze a ve velmi malé tepelné roztažnosti ( na rozdíl od recyklátů ) . Všechny nosné dílce lze navíc v případě potřeby zpevnit ocelovou výztuhou. Plot lze dodat i včetně systémových plastových sloupků, které plně zakryjí a nadále chrání zabudované nosné ocelové sloupky.

Nabízené ploty se nechají použít jako oplocení zahrad, na terasy, na balkony atd. Plastové ploty je možno dodat v široké škále barev – tři základní barvy a poté dřevodekory (známé z plastových oken).

Námi dodávané plastové ploty lze montovat jako stavebnici – systém, nebo se dají použít pouze jednotlivé komponenty pro vytvoření požadovaných výplní jednotlivých polí. Ploty dodáváme včetně montáže na připravenou podezdívku, nebo si můžete objednat připravené jednotlivé komponenty a plot si namontovat svépomocí. Samozřejmě dodáváme i jednotlivá na míru nařezaná plastová „plaňka“, která se dají namontovat na stávající konstrukci.  Plastový plot může být vertikální, horizontální, kombinovaný atd.

Barvy základní: hnědá, bílá, okrová

Příplatkově: dřevodekory dle vzorkovníku (jako u plastových oken)

Zcela zdarma a nezávazně vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku dle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit naši naší vzorkovou prodejnu, kde si můžete prohlédnout jednotlivé komponenty, vzorový plůtek, vzorník barev…

 Technický popis námi dodávaného plastového plotu.